KategorieWolne miejsce

Zobacz nasze aukcje na Allegro.pl

Dostawcy

Brak dostawców

Ładowarki LocustZnaleziono 2 produkty.

O FIRMIE

Historię DETVA Industries s.r.o. datować można na rok 2007, kiedy to powstała pierwsza platforma wsparcia dla użytkowników maszyn z produkcji dawnych zakładów ZŤS, a zwłaszcza PPS Detva pod nazwą DetvaStroje SK. W krótkim czasie DetvaStroje stało się dominującym źródłem informacji dla wszystkich zainteresowanych i fanów ówczesnej marki Detvan. Z czasem DetvaStroje wykształciło się jako marka dodatkowego wyposażenia do miniładowarek i innego sprzętu roboczego, której działalność obejmowała wsparcie sprzedaży producenta ładowarek Detva.
Skrót „dts” był znany we wszystkich krajach działania słowackich maszyn roboczych, od Federacji Rosyjskiej po Hiszpanię, a oprócz działalności komercyjnej starano się utrzymać popularność i wsparcie serwisowe maszyn Detvian.

Kolejny projekt DETVA Industries jest efektem starań o przekształcenie i rozbudowę w firmę produkcyjną, posiadającą własny sprzęt do produkcji dodatkowego wyposażenia, części zamiennych i innych podgrup ładowarek kołowych. Dziś marka DETVA Industries znana jest jako producent szerokiej gamy łyżek i innego osprzętu do miniładowarek, koparek kołowych i gąsienicowych, a także ładowarek kołowych o masie całkowitej do 50 ton.

Ważnym obszarem działalności firmy jest naprawa części stalowych maszyn roboczych wszystkich marek z indywidualnymi przedłużonymi gwarancjami. Jesteśmy wiodącą firmą w zakresie naprawy ram, wysięgników, ramion i innych podzespołów. Ponadto posiadamy doświadczenie i możliwości w zakresie napraw i renowacji różnego rodzaju innego sprzętu górniczego i górniczego, takiego jak mobilne kruszarki, sortowniki, wywrotki i inne mechanizmy.

Integralną częścią naszej działalności jest serwis, naprawy i remonty ładowarek produkcji ZŤS i PPS Detva. Utrzymujemy możliwość całkowitej renowacji ładowarek serii UN, UNC, UNO, UNK, HON oraz wózków widłowych Detvan. Jako jedyni jesteśmy w stanie wykonać kompletne zespoły mechaniczne do tych ładowarek w pełnej zgodności z dokumentacją producenta. Modernizujemy maszyny w celu poprawy komfortu, zmniejszenia hałasu maszyn, zwiększenia wydajności itp.